Miroslava Ondrejková na facebooku
Manikúra

Klasická manikúra
- vhodná pre normálne, neproblematické nechty

Japonská manikúra
- vhodná predovšetkým pri štiepavých a lámavých nechtoch. Japnská manikúra dodá nechtom nielen
zdravý lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny.

Francúzska manikúra
- jednoducho klasika

Klasická manikúra - vhodná pre normálne, neproblematické nechty Klasická manikúra je základná úprava nechtov, určená ako pre dámy, tak aj pre pánov. Je elegantná, nevtieravá a vhodná pre všetky vekové kategórie.
Pri klasickej manikúre s odlakuje starý lak, nechty sa vytvarujú pomocou pilníka, do tvaru podľa dohody s klientkou. Potom sa upraví kožtička okolo nechtov. Následne sa urobí na nechty jemný peeling, aby sa vyrovnali chyby a nerovnosti na nechtoch a potom sa nechty preleštia. Nakoniec je možné nechty nalakovať. Po dokonalom vyschnutí laku ruky nakrémujeme.- Dĺžka manikúra je cca 45 minút. Manikúru odporúčame absolvovť raz za 2 až 4 týždne.

Japonská manikúra - vhodná predovšetkým pri štiepavých a lámavých nechtoch. Japnská manikúra dodá nechtom nielen zdravý lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny. V prvom kroku s na necht po jemnom zdrsnení aplikuje polosuchá pasta, ktorá ktorá sa obsahuje prírodnú horninu – bentonit, látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu. V druhom kroku sa na necht aplikuje prášok, zvyšujúci lesk a elasticitu. Obsahuje parafíny, včelí vosk, glycerín, panthenol a lanolín, ako aj kremík, zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.

Ak chcete svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa na japonskú manikúru. Doba trvania je cca 45 minút. Pri regeneračnej kúre odporúčame opakovať 3krát po sebe, s časovým odstupom 3 týždňov. Nechty nie je vhodné lakovať ani bezfarebným lakom.

Japonská manikúra nie je vhodná na mäkké, ohryzené a veľmi tenké nechty. Taktiež nie je vhodné aplikovať ju hneď ako regeneračnú kúru po odstránení akrylových, alebo gélových nechtoch, nakoľko nechty sú príliš oslabené.

Francúzska manikúra - jednoducho klasika Francúzska manikúra je charakteristická bielo špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete ňou čistý, jemný pestovaný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí takmer na každú príležitosť. Ocenia ju tí, čo preferujú prirodzený vzhľad pred výraznejším a extravagantnejším. Napriek svojej nenápadností sa však nedá prehliadnuť. Je vhodná ako pre prirodzené, tak aj pre gélové nechty.

Hlavná stránka

Vyrobené pre Miroslava Ondrejková, všetky práva vyhradené. © 2013