Miroslava Ondrejková na facebooku
Pedikúra

Zdravie a pôvab vašich nôh začína predovšetkým pri chodidlách.

Vaše nohy sa Vám odvďačia hladkou pokožkou, ľahkým krokom, pekným a zdravo vyzerajúcim vzhľadom nechtov. Pravidelná pedikúra je výborná prevencia pre vaše zdravé chodidlá.

Použitie kozmetických prípravkov Allpresan pedicare

Mokrá (klasická) pedikúra - je dlhé roky prevádzaná metóda pedikúry, ktorá predstavuje kompletné ošetrenie chodidiel, prstov a nechtov. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou klasickej pedikúry v porovnaní s mediciálnou – suchou je ten, že sa nohy namáčajú, čo umožňuje zmäkčenie kože chodidiel a uvoľnenie všetkých nečistôt.
Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčujúcich prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, skalpelom sa odstraňuje zrohovatelá koža, otlaky, kurie oká a pod., ošetria sa nechty, skrátia sa na požadovanú dĺžku a tvar. Na záver sa na chodidlá nanesie výživný krém alebo iný prípravok vhodný na chodidlo.

Kombinovaná pedikúra - ide o kombináciu mokrej klasickej pedikúry a suchej medicinálnej pedikúry. Kombinovaná pedikúra začína príjemným kúpeľom nôh, pri ktorom môžete dokonale zrelaxovať. Nasleduje ošetrenie stvrdnutej kože skalpelom a následné ošetrenie nechtov a chodidiel pedikérskym prístrojom. Starostlivosť o nechty spočíva v zbrúsení, teda v ich skrátení do požadovanej veľkosti a tvaru. Rieši aj veľmi častý problém zarastania nechtov. Celé ošetrenie je zakončené vmasírovaním hydratačného krému do pokožky chodidiel, ktorá získa jemný a zdravý vzhľad.

Hlavná stránka

Vyrobené pre Miroslava Ondrejková, všetky práva vyhradené. © 2013